Саженец Глициния фиолетовая

Саженец Глициния фиолетовая

Краткое описание: Гліцинія - багаторічна листопадна ліана з задерев'янілими гладкими пагонами, здатна виростати до 15-20м. Листя овальної форми, складні, непарноперисті, зібрані по 7-13 штук, довжиною 6-8см і шириною ... Подробнее
Доставка от 35 грн
Оплата курьеру наличными. Минимальный заказ 500 грн
Наценка на товар 0%

Гліцинія - багаторічна листопадна ліана з задерев'янілими гладкими пагонами, здатна виростати до 15-20м. Листя овальної форми, складні, непарноперисті, зібрані по 7-13 штук, довжиною 6-8см і шириною близько 3 см. Лоза в діаметрі може досягати 40см, в'ється по будь-якої опори. Всі бутони розпускаються одночасно або від основи до верхівки, з тонким ароматом або без нього. Плоди густо опушені бобові стручки, до 15см в довжину, з декількома плоско-округлими насінням всередині чорно-коричневого кольору. 
Гліцинія широко поширена по всьому світу як декоративну рослину, затребувана в ландшафтному дизайні, але вважає за краще вологий субтропічний клімат. Вирощують гліцинію в різних формах - і як ліани, що обвиває стіни альтанки або каркас забору, і в якості штамбового деревця. Починаючи з весни ця деревоподібна ліана радує око своїм цвітінням, яке триває все літо. Кисті квітучої гліцинії нікого не залишать байдужим.
Посадка
Посадка гліцинії проводиться навесні, коли минуть останні заморозки. Не варто піддавати молоді рослини ризику обмороження. Місце для посадки потрібно саме сонячне і захищене від поривів вітру, ями розміром 60x60x50см, внісши попередньо в грунт на ділянці під перекопування мінеральні добрива з розрахунку 25-30 г / м2 посадкової площі.
Догляд
З весни до кінця літа глициния вимагає помірного поливу, щоб грунт під нею завжди була злегка вологою, але ні в якому разі не мокрою. З середини вересня полив поступово скорочують. Для того щоб гліцинія цвіла вчасно і рясно, її в період активної вегетації підгодовують раз в тиждень, чергуючи рідкі мінеральні добрива з органічними. Також, необхідно видаляти відцвілі суцвіття, обрізати сухі гілки, підв'язувати і направляти пагони, щоб вони не падали і росли в потрібному напрямку.Ваш отзыв Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Ваше имя:
Рейтинг
Продолжить